O nás

Kavárna vznikla v červenci 2006 jako součást výstavní a prodejní Galerie. Café Galerie chtěla z počátku nabídnout svým návštěvníkům především skloubení příjemného posezení v kulturním prostředí s uměleckými díly českých výtvarníků s výbornou kávou z odrůd Arabica Cafe. 

Ke kávě však bezesporu patří dobrý zákusek. A tak jsem se nechali inspirovat italskými a rakouskými cukráři a začali pro Vás připravovat vlastní dezerty a pralinky jen z těch nejkvalitnějších surovin - mascarpone, ricota, tvaroh, čokoláda s vysokým obsahem kakaové hmoty, šlehačka, čerstvé ovoce, přírodní koncentrované pasty.... Většina dezertů je dle našich originálních receptur. Stále se snažíme překvapovat naše hosty, po dortech jsme obohatili náš sortiment o domácí pralinky s různými příchutěmi, panna cotty s ovocem či bazalkovým cukrem. V poslední době nás uchvátila příprava amerických mini dortíků - cupcakes s nepřeberným množstvím zdobení. 
Využíváme toho, že naše kavárna nemá limity pásové výroby, můžeme pro Vás připravovat každý den něco jiného a tím Vám zůstat stále vzácní. 
Je nám ctí, že si naše originalita u Vás získala jméno a stále více nás oslovujete pro přípravu Vašich životních událostí - svatby, narozeniny, promoce... Všechny rodinné slavnosti plánujeme po osobní domluvě, na míru a jak jinak než originálně :-) 
Těšíme se na jakékoli podněty a požadavky, které nás inspirují, obohacují, posunují k Vaši další spokojenosti.
Děkujeme Vám za podporu a přízeň!
Gabriela Svačinová 

Barča

Gabča


Petra

Verča

Adresa:

Mírové náměstí 6

748 01 Hlučín

IČ: 74306413

Kontakt:

Gabriela Svačinová

email: svacinovag@seznam.cz

Otevírací doba:

Po-Pá: 8.00 - 17.30

So: 9.00 - 12.00

Wifi připojení zdarma